O nás

HALABALA je koncept nekuřácké kavárny s dětským koutkem a posezením na zahrádce, ve kterém se budou cítit dobře jak rodiče, tak jejich děti. Myšlenka založit takovýto prostor vznikla na základě vlastní zkušenosti s nedostatkem podobných prostor v naší lokalitě. Věříme proto, že u nás najdou děti dostatek místa pro své hry a zároveň se u nás jejich rodiče budou cítit spokojeně a odpočatě.

Vedle prostorného dětského koutku a herních prvků na zahrádce nabízíme našim nejmenším hostům výběr nápojů a svačinek. Vaše děti si jistě pochutnají na 100% ovocném pyré, či jogurtových dezertech. K dispozici je mikrovlnná trouba, kde dětem můžete připravit jídlo donesené z domova. Samozřejmostí je také zázemí s přebalovacím pultem, nočníky, plenkami a redukčním sedátkem na WC.

Rodičům nabízíme vynikající kávu, čaje, chai latté a čerstvé domácí limonády. Na větší či menší hlad nabízíme domácí Panini a zapečené toasty a na chuť se vždy najde něco sladkého ke kávě nebo čaji. K dispozici je wi-fi připojení zdarma a ke čtení časopisy nebo knihy z naší knihovničky, které si můžete půjčit i s sebou domů.

Cyklisté jsou u nás vítáni, takže když přijedete na kole, můžete si u nás kolo schovat do vchodu domu, nebo připnout před kavárnou, kde na něj přes výlohu uvidíte.

Důležité upozornění

Jelikož při nepřízni počasí nelze využívat venkovní posezení na zahrádce a vnitřní kapacita kavárny je poměrně omezená, doporučujeme si zejména v odpoledních a večerních hodinách stolek u nás dopředu rezervovat. Pokud byste přesto přišli a neměli se v kavárně kde usadit, můžete pobýt i v naší oddělené místnosti, kterou používáme zejména pro dětské kroužky a oslavy narozenin. Nápoje i občerstvení, které si v kavárně objednáte, si můžete odnést s sebou a v místnosti je i dostatek herních prvků pro vaše děti.

Podívejte se také na nabídku doplňkových aktivit, které pro Vás pořádáme.

Těšíme se na viděnou!

Oznamovací povinnost k evidenci elektronických tržeb

I naše provozovna a naši zákazníci se stali obětí špehování státním aparátem podle presumpce kolektivní viny. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Pokud Vám přijde tato situace protivná a šikana slušných lidí nepřijatelná, nepodporujte ve volbách i jinak bývalé i současné komunisty a agenty Státní bezpečnosti v jejich ovládání naší republiky.

Děkujeme my a poděkují vám i vaše děti.