Kurzy angličtiny

Po ukázkových hodinách na začátku února otevíráme kurzy angličtiny pro nejmenší.

  • každou STŘEDU dopoledne 10-10.45h – děti 1,5-3 roky
  • každé PONDĚLÍ odpoledne 16.30h-17.30h – děti 3-6 let

Cena za pololetní kurz 1.500 Kč/15 lekcí (únor – červen).

Výukové materiály (CD, DVD, tričko a taška s motivem postaviček Hocus&Lotus) 1.000 Kč/rok + 430 Kč za tričko pro dospělé účastníky kurzu (tričko je potřeba zejména pro rodiče dětí do 3 let, které potřebují aktivní pomoc rodičů v prvních lekcích. Pro rodiče starších dětí, které by na pár lekcí také potřebovaly pomoc rodičů lze tričko po skončení adaptace dítěte na samostatnou práci s lektorkou zpětně odprodat vyučujícímu.)

V případě, že máte o tento kurz zájem, je nutné se elektronicky přihlásit: http://www.hocus-lotus.cz/jazykove-kurzy-pro-deti/jazykove-kurzy-pro-deti-praha/

————————————————————

Kurzy probíhají na bázi akreditované metodiky „The Adventures of Hocus and Lotus“, která se vyučuje v mateřských školách po celé Evropě.

Malé postavičky, Hocus a Lotuska, provázejí děti příběhy, které jim umožňují osvojit si cizí jazyk stejným způsobem jako jazyk mateřský. Výuka probíhá hravou formou. Aktivita lektorky je založena na dramatické/divadelní činnosti. Lektorka vypráví dětem příběh, který sama doprovází gesty a scénkami daného děje. Děti jednotlivé příběhy a fráze opakují. Hlavním cílem této formy výuky je zaujmout děti a vtáhnout je do příběhu Hocuse a Lotusky, dvou fiktivních postaviček s krokodýlím zoubkem a dinosauřím ocáskem – „dinokroků“.

Hlavní výhody této metodiky:

– Podpora schopnosti aktivně používat cizí jazyk
– Výuková látka je dětem během každé lekce opakována ve 4 různých formách – dramatické, literární, hudební a audiovizuální – každé dítě si tak najde způsob výuky, který mu nejvíce vyhovuje
Opakováním příběhu během lekce se látka lépe zapamatuje
– Děti díky minidivadélku doplněném gesty získají potřebný „autentický zážitek“ v cizím jazyce

Videa a další informace k metodice výuky najdete zde: http://www.hocus-lotus.cz/hocus-a-lotus/magicka-hodina/