O nás

HALABALA je koncept nekuřácké kavárny s dětským koutkem a zahrádkou s průlizkou a pískovištěm, ve kterém se budou cítit dobře jak rodiče, tak jejich děti. Myšlenka založit takovýto prostor vznikla na základě vlastní zkušenosti s nedostatkem podobných prostor v naší lokalitě. Věříme proto, že u nás najdou děti dostatek místa pro své hry a zároveň se u nás jejich rodiče budou cítit spokojeně a odpočatě.

Vedle prostorného dětského koutku nabízíme nejmenším výběr nápojů a svačinek. Vaše děti si jistě pochutnají na čerstvém ovoci, 100% ovocném pyré, či jogurtových dezertech. K dispozici je mikrovlnná trouba, kde dětem můžete připravit jídlo donesené z domova. Samozřejmostí je také zázemí s přebalovacím pultem, nočníky a redukčním sedátkem na WC.

Rodičům nabízíme vynikající kávu, čaje a čerstvé domácí limonády. Na větší či menší hlad nabízíme domácí Panini a na chuť se vždy najde něco sladkého ke kávě nebo čaji. K dispozici je wi-fi připojení zdarma a ke čtení časopisy nebo knihy z naší knihovničky, které si můžete půjčit i s sebou domů.

Cyklisté vítáni, takže když přijedete na kole, můžete si u nás kolo schovat do vchodu domu, nebo připnout před kavárnou, kde na něj přes výlohu uvidíte.

Podívejte se také na nabídku doplňkových aktivit, které pro Vás pořádáme.

Těšíme se na viděnou!

Oznamovací povinnost k evidenci elektronických tržeb

I naše provozovna a naši zákazníci se stali obětí špehování státním aparátem podle presumpce kolektivní viny. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Pokud Vám přijde tato situace protivná a šikana slušných lidí nepřijatelná, nepodporujte ve volbách i jinak bývalé i současné komunisty a agenty Státní bezpečnosti v jejich ovládání naší republiky.

Děkujeme my a poděkují vám i vaše děti.